ŞUBE YÖNETİM KURULU
Tekin KORKU
ŞUBE BAŞKANI

1974 Yılında Erzurum ili Oltu  İlçesinde doğdu. İlk-Orta  ve lise eğitimini Oltu’da tamamladı. 1998 yılında 100.Yıl Üniversitesi Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. 1998 yılında Sakarya ilinde Öğretmenliğe başladı. Şırnak ve Ankara İllerinde öğretmen ve yönetici olarak görev yaptı. Çeşitli sivil toplum örgütlerinin  yönetim kademelerinde yeraldı. Sendikamızda  ilçe temsilcisi ve şube yönetim kurulu üyeliği görevlerinde  bulundu.

Evli ve iki çocuk babası olup, Yönetim ve Organizasyon alanında yüksek lisans çalışması vardır. 

Tel:506 381 4254

Ayşenur KILIÇ
Başkan Yardımcısı ( Başkan Vekili)

1979’da Ankara’da doğdu. İlk,orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. 2001 yılında Gazi Üniversitesi Mesleki Eğitim Fakültesi Çocuk Gelişimi ve Okulöncesi Eğitimi Öğretmenliği bölümünden mezun oldu.

 2001 Yılında Ankara Şereflikoçhisar’da Anasınıfı öğretmeni olarak göreve başladı. 

 2009-2012 yılları arasında Müdür Yardımcılığı yaptı. Yenimahalle Halk Eğitim Merkezinde Çocuk Gelişimi ve Okul öncesi Eğitim öğretmeni olarak görev yapmaktadır. 

Mitat DUMAN
Başkan Yardımcısı (Mali İşler)

Amasyada doğdu  İlk ve orta tahsilini  Merzifonda yaptı. Uludağ Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Bölümünü bitirdi. Türk Hava Kurumu Üniversitesinde Yönetim Organizasyonda Yüksek Lisansını bitirdi  ve  “ Kurumsal  İnovasyon”  üzerine  akademik çalışma yaptı.

Çorum  ve Amasyada  Edebiyat öğretmenliği  ve bilgisayar formatörlüğü, Merzifon İlçe izci Kurulu Başkanlığı,İzci gazetesinin genel yayın yönetmenliğini yaptı. Ege Üniversitesinin düzenlediği eğitime katılarak  Doğa Koruma Formatörü oldu.  Eryaman Anadolu Lisesinde müdür yardımcılığı, müdür başyardımcılığı   yaptı. Yapracık Tahsin Barutçu Ticaret Meslek Lisesi  ve Yapracık Anadolu İmam Hatip Lisesini kurdu. Kurucu müdür ve okul müdürlüğü yaptı.

Çeşitli sivil toplum örgütlerinin kuruluşunda ve yönetim kurulu üyeliklerinde görev  aldı.

Evli ve iki çocuk babasıdır.

0 505 806 24 71

Nazif ŞAHİN
Başkan Yardımcısı (Eğitim ve Sosyal İşler)

1969 yılında Erzurum ili Tortum ilçesi Çardaklı köyünde doğdu. 1987 Turgutlu İmam-Hatip Lisesini bitirdi. Aynı yıl kazandığı Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi’nden 1992 yılında mezun oldu.

1993 yılında Bergama İmam-Hatip Lisesi Meslek Dersleri Öğretmeni olarak göreve başladı. Sonra Bitlis ve Ankara’da çeşitli okullarda öğretmen ve idareci olarak görev yaptı. Halen Yenimahalle Şentepe Rıza Çöllüoğlu İmam Hatip Ortaokulunda okul müdürü olarak görev yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Cep Tel: 0505 831 09 70

E-mail: nazifsahin@gmail.com

 

Akif MARAKLI
Başkan Yardımcısı(Basın ve İletişim)

1981 Yılında Kahramanmaraş'ta doğdu. İlk-Orta ve Lise eğitimini Kahramanmaraş'ta tamamladı. 2006 yılında Gazi Üniversitesi Eğitim Fakültesi Özel Eğitim Bölümünden mezun oldu. Şırnak, Ünye ve Ankara'da öğretmenlik ve yöneticilik görevlerinde bulundu. Gazi Üniversitesi Özel Eğitim Bölümü Anabilim Dalında Yüksek Lisans yapmaktadır.

Halen Etimesgut Rehberlik ve Araştırma Merkezinde Müdür Yardımcısı olarak devam etmekte olup, evli ve 2 çocuk babasıdır.

E-mail: akifmarakli@hotmail.com

Cep Tel: 505 895 90 32 

 

Nail VELİOĞLU
Başkan Yardımcısı (Mevzuat ve Toplu Sözleşme)

Nail VELİOĞLU-1973 Malazgirt doğumludur. Lisansını Marmara Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi Makine Öğretmenliği bölümünde, Yüksek Lisansını da Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında yapmıştır. Uzman Teknik Öğretmen ve aynı zamanda A sınıfı İş Güvenliği Uzmanıdır. Yurtiçi ve yurtdışında toplamda elliye yakın kurs, seminer ve eğitim almıştır. Yirmi yıllık meslek hayatında birçok projenin yürütücülüğünü yapmış, Teşekkür, Takdir ve Aylıkla ödüllendirmeler almıştır.

2013 yılında Memursen tarafından düzenlenen “Mehmet Akif İNAN” temalı makale yarışmasında “İçimizde Bin Umut Vardı” adlı makalesi derece yaparak kitapta yayınlanmıştır. 2014 yılında da Eğitim Bir Sen tarafından düzenlenen güfte yarışmasında yazdığı şiir bestelenerek Eğitim Bir Sen Marşları adlı CD de yayınlanmıştır. Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında yönetici ve üyelikleri devam etmektedir. Evli iki çocuk babasıdır

Top