SENDİKAMIZIN 26. YILDÖNÜMÜNDE ÜYELERİMİZE HEDİYELERİMİZİ DAĞITTIK


447 | 14.02.2018
| |

Eğitim Bir-Sen Ankara 4 Nolu Şube olarak sendikamızın 26.kuruluş yıldönümü münasebetiyle üyelerimize hediyelerimizi dağıttık.

Hediyelerimizin üyelerimize verilmesi sırasında  Eğitim Bir-Sen Ankara 4 Nolu Şube Başkanı Tekin KKORKU, sendikanın geçmişten bugüne eğitimciler için verdiği hak mücadelesinden bahsetti. Başkan Korku, "26. kuruluş yılını kutlayan Eğitim Bir-Sen hak, adalet, barış, emek, özlük ve özgürlük mücadelesiyle Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşudur. 14 Şubat 1992'de merhum Mehmet Akif İnan ve 14 arkadaşının çok büyük zorluklara göğüs gererek, mücadele ederek sendikamızı kurdu. diyerek üylerimize sendikamızın geçmişten bugüne tarihi süreçlerinden bahsetti.

Şube Başkanı Korku, Gelinen nokta itibarı ile hamdolsun dörtbin beşyüze yaklaşan üye sayısı ile diğer bölgemizin  açık ara en büyük sendikasıyız. Bu başarıda geçmişten günümüze kadar mücadele etmiş olan herkese çok teşekkür ediyoruz. Vefat eden gönül dostlarımıza Allahtan rahmet, emekli olan büyüklerimize sağlık sıhhat ve hayırlı ömürler, millete hizmet mücadelemizde bayrağı taşıyan kardeşlerimize başarılar diliyorum" dedi.

 

SENDİKA KURULUŞ YIL DÖNÜMÜ HEDİYESİ
Küfür, Hakaret ve Rencide Edici Yorumlar Yayınlanmayacaktır.

Top